Након успешне године и завршетка наставе, традиција школе је организовање годишњег концерта на коме се представе неки од ученика који су учествовали на такмичењима у текућој школској години али и када буду уручене дипломе свим ученицима, такмичарима и њиховим наставницима. Тако је 22. јуна 2022. године организован завршни концерт у школској 2021/2022. години. Овим је означен крај такмичарских и концертних активности школе до почетка наредне школске године али је ово била и прилика да се јавно похвале сви такмичари, истакне остварени успех и уруче заслужене дипломе и захвалнице. По традицији, директор школе Марко Јеленић је уручио дипломе ученицима а председник школског одбора Елизабета Стојановић наставницима школе.

DSC 5677 Medium

Ово је прилика када се проглашава и ученик генерације за школску 2021/2022. годину а то је Алекса Станковић, ученик шестог разреда клавир у класи Христине Лазаревић Сутон. Овим путем му упућујемо честитке од колектива за остварен успех током школовања и на ласкавој титули ученика генерације.

DSC 5568 Medium

DSC 5570 Medium