20180615 184242 MediumУ петак 15.јуна 2018.године одржан је годишњи концерт ОМШ "Владимир Ђорђевић" у Алексинцу. По традицији ово је прилика када се наброје сви успеси ученика на такмичењима у школској години и када се део њих представи публици. И ова школска година је обележена великим бројем награда и у том погледу спада у ред најуспешнијиг година у дугој традицији школе. Ученици школе су освојили 53 прве награде од тога 4 лауерата, 18 других награда, 12 трећих и једну похвалу. Сва такмичења су била републичког а већина и међународног нивоа. Овом приликом су уручене дипломе ученицима од стране школе али су дипломе примили и наставници који су припремали ученике за такмичења њих 18 и три корепетитора, клавирска сарадника. Честитке од колектива за остварене успехе наставницима и ученицима.