Levi baner

ОБАВЕШТЕЊЕ О РЕАЛИЗАЦИЈИ НАСТАВЕ ОД 15.03.2021. ГОДИНЕ
Поштовани ученици овим путем Вас обавештавамо да ће у складу са најновијим препорукама и мерама надлежних у циљу заштите здравља ученика и запослених у школама настава у ОМШ "Владимир Ђорђевић" у Алексинцу бити организована У ПОТПУНОСТИ ОНЛАЈ ЗА СВЕ РАЗРЕДЕ почев од понедељка, 15.03.2021. године и то по устаљеном распореду часова БЕЗ ИЗМЕНЕ термина.

Разредне старешине, наставници инструмента, обавестиће све ученике својих класа о начину рада.

Olga Зуровац Тахир Куленовиц 01 март 2020 лауреат Medium SmallНаша Олга Зуровац, други разред у класи Биљане Димитријевић je учествовала на такмичењу „Тахир Куленовић“ у Ваљеву и остварила изузетан резултат освојивши титулу ЛАУРЕАТ. Наступила је уз клавирску сарадњу наставника Срђана Ђорђевића. Успеси наших ученика су настављени и на престижном такмичењу „Даворин Јенко“ одржаном у Београду.Олга Зуровац је наставила да ниже успехе освојивши I награду а са истим успехом на такмичењу је учествовала и Софија Станковић, првиразред клавира у класи Анђелке Димитријевић. Иначе ово је било прво Софијино учешће на музичком такмичењу.

Честитке ученици и наставницима!!!

Олга Зуровац Јенко Бг 04 март 2020 Medium

Софија Станковић Јенко 2020 Прва награда