Поштовани ученици, родитељи и запослени, наша школа данас прославља свој дан и пуни 55 година континуираног и успешног рада. Јако тешке околности у којима се налазимо услед епидемије корона вируса условиле су да овај дан обележимо на несвакидашњи начин, ипак не смеју нас зауставити у намери да се присетимо нама битног датума у дугом животу наше школе. 02.децембар је датум рођења Владимира Ђорђевића чије име наша школа носи а тиме и чува сећање на нашег истакнутог музичког ствараоца, педагога, мелографа, диригента научног и културног радника.Мало је речи којима се може описати свестраност Владимира Ђорђевића и његов свеукупни допринос стварању и развоју нашег музичког живота али је битно истаћи да музичка школа у Алексинцу настоји и годинама уназад успева да са поносом и апсолутно оправдано, под његовим именом, подстиче и развија музички живот своје средине, музички образује и васпитава генерације деце. И у новим околностима настојимо да остваримо своју улогу па управо дан школе обележавамо концертом наших ученика који можете погледати на нашем YouTube каналу и фејс бук страници школе кликом на доступни линк  https://youtu.be/8Nexbo_9P3Y Чућете основне информације о нашој школи и наше вредне ученике и наставнике који су се припремали и који ће Вам се представити. Њима се посебно захваљујемо а свим ученицима, родитељима и законским старатељима желимо добро здравље и добру сарадњу и у будуће како би смо превазишли ситуацију у којој се сви налазимо и изашли из ње јачи и спремнији за све изазове које нам живот може донети.

СРЕЂАН НАМ СВИМА ДАН НАШЕ ШКОЛЕ!!!

КОЛЕКТИВ ОМШ "ВЛАДИМИР ЂОРЂЕВИЋ" У АЛЕКСИНЦУ