ПОЧЕО УПИС ПРАВАКА ЗА ШКОЛСКУ 2020/2021. ГОДИНУ

Основна музичка школа "Владимир Ђорђевић" у Алексинцу, почела је упис нових полазника за школску 2020/2021. годину. Упис ученика се врши на основу резултата пријемног испита а места има за клавир, хармонику, флауту, кларинет, виолину, соло певање и гитару. Број ученика је ограничен па пријављивање за упис траје док има слободних места.

У складу са одлуком Владе Р Србије о обустави непосредног образовно васпитног рада од 16.03.2020.године и у складу са мерама прописаним у циљу заштите становништва и спречавања ширења вируса COVID 19 а док траје ванредно стање на територији Р Србије, информисање заинтересованих, пријаваза упис као и провера музичких способности обављаће се путем дигиталних облика комуникације.

СОЛО ПЕВАЊЕ

Позивамо СВЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНЕ  да се за пријаву, информације и питања обрате наставници соло певања Милици З.Красић путем мејла : milicazkrasic@gmail.com.

Додатне информације и детаљан информатор о раду одсека доступни су на фејсбук страници https://www.facebook.com/milicazkrasic.milediklarik и сајту школе www.muzickaaleksinac.edu.rs.

У непосредном контакту са наставницом, који ће уследити, бићете додатно информисани и упознати са начином провере музичких способности и потребном документацијом за упис.

Упис ученика траје док има слободних места. (ПРЕУЗМИ ИНФОРМАТОР)

ХАРМОНИКА, КЛАВИР, КЛАРИНЕТ, ВИОЛИНА, ФЛАУТА И ГИТАРА

Позивамо СВЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНЕ  да се за пријаву, информације и питања обрате непосредно наставницима према изабраном инструменту. Детаљани нформатор о раду школе за све инструменте доступан је на сајту школе као и на фејсбук страници школе https://www.facebook.com/omsaleksinac/

У непосредном контакту са наставницима бићете додатно информисани и упознати са начином провере музичких способности и потребном документацијом за упис.

Упис ученика траје док има слободних места. (ПРЕУЗМИ ИНФОРМАТОР)

МАТИЧНА ШКОЛА У АЛЕКСИНЦУ

ХАРМОНИКА :                      Александар Станковић 0604882679

ВИОЛИНА :                           Емилија Ивановић 0643457643

КЛАРИНЕТ :                         Немања Стојадиновић 0640510152

ФЛАУТА :                              Марија Поповић 0613074945

КЛАВИР :                              Христина Лазаревић  0631321245

Маја Ранђеловић 0603994527

ГИТАРА :                               Страхиња Анђелковић 0638735393

ИЗДВОЈЕНО ОДЕЉЕЊЕ У РАЖЊУ

КЛАВИР, ХАРМОНИКА :        Милош Стоиљковић 0641395161

ВИОЛИНА, КЛАРИНЕТ :        Миља Миловановић 0638357177

ИЗДВОЈЕНО ОДЕЉЕЊЕ У СОКОБАЊИ

КЛАВИР, ХАРМОНИКА :        Милица Божић Антић 0658884481

ВИОЛИНА, ГИТАРА :             Ружица Митић 0606133313

Slika za sajtPoštovani,

imamo čast da Vas pozovemo na prvo pijanističko takmičenje pod nazivom "Memorijal Sanja Pavlović" koje organizuje OMŠ "Vladimir Đorđević" iz Aleksinca. Takmičenje će se realizovati u periodu od 23 - 25. aprila 2020. godine u velikoj sali Centra za kulturu i umetnost u Aleksincu .Svečani koncert povodom otvaranja takmičenja održaće se 23. aprila dok su 24. i 25. april predviđeni za takmičarske dane. U žiriju će biće eminentni pedagozi iz zemlje i inostranstva. Molimo Vas da o takmičenju informišete nastavnike klavira u svojim školama a u prilogu Vam šaljemo promotivni materijal u kome se možete informisati o pojedinostima takmičenja, a za sve dodatne informacije možete nas kontaktirati na e-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
ili na telefone: 018/800-748

Dobrodošli u Aleksinac,